Váhy plošinové, paletové

Váhy plošinové, paletové

Plošinové váhy jsou vyrobeny pro použití v lehkém i těžkém průmyslu. Ať se jedná o lakované nebo nerezové provedení jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, které snesou i to nejdrsnější pracovní prostředí a odolávají prach, vlhkosti i agresivnímu prostředí. Robustní provedení vah je vhodné do skladů, potravinářského prostředí. Robustní konstrukce snese jakékoliv Zatížení. Maximální kapacity vah jsou od 600 kg až do 15 000 kg.

VWDT

VWDT

Plošinová váha VWDT vyrobená ve Velké Británii s extérními nájezdy je vhodná pro vážení středních i težších nákladů. Díky dvěma nájezdům, jí lze používat jako průjzdnou váhu a není nutné na váhu najíždět a z váhy couvat, což usnadní její provozní podmínky.

VWDI

VWDI

Plošinové váhy VWDI vyrobené ve Velké Británii jsou určeny pro vážení rozměrného zboží, potravin a jsou vhodné do skladů, potravinářských provozů i do chemického průmyslu. Váhy jsou dodávány s připojeným indikátorem, který si zákazník vybere dle jeho funkcí.

EHD

EHD

Plošinová váha EHD vyrobená ve Velké Británii  je určená pro vážení velmi težkých předmětů. Tyto váhy se vyrábějí buď v lakovaném nebo nerezovém provedení. Jejich robustnost je předurčuje pro vážení předmětů až do hmotnosti 10 000 kg.

VWBL

VWBL

Ližinové váhy VWBL vyrobené ve Velké Británii jsou určené pro vážení palet. Tyto paletové váhy se vyrábějí v lakovaném i nerezovém provedení. Snadné, rychlé a přesné vážení. Snadno se přemísťuje, jsou lehké. Přemístění zvládne i žena.

VWSKIP

VWSKIP

VWSKIP je robustní vysokokapacitní váha určená pro vážení malých i velkých kontejnerů. Snadno se přemísťují na jakékoliv pracoviště pomocí závěsných ok. VWSKIP je vyráběna ve Velké Británii. Váha je určena pro obchodní vážení.

VWDTS

VWDTS

Plošinové váhy nebo také nájezdové, průjezdné váhy jsou určeny do jakéhokoliv prostředí ať se jedná o vážení rozměrného zboží, potravin nebo jakýchkoliv surovin. Plošinové váhy jsou dodávány s indikátorem nebo také na vyžádání bez indikátoru.

VWXtra

VWXtra

Plošinová váha VWXtra vyrobená ve Velké Británii je ideální řešení pro vážení velkých a rozměrných předmětů ve skladech, sběrných surovinách a průmyslových závodech. Jsou dodávány se snímači Zemic IP67.

VWFG

VWFG

Plošinové váhy VWFG vyrobené ve Velké Británii je ideální pro časté přemísťování. Je uzpůsobena pro zasunutí vidlice vysokozvižného vozíku a její snadné přestěhování na jakékoliv jiné místo. Minimalizuje ruční manipulaci.

VWSLT

VWSLT

Plošinová váha VWSLT vyrobená ve Velké Británii je z vysoce kvalitní nerezové oceli a je ideální pro umístění do základu. Je ideální všude tam, kde je velká vlhkost ale také hodně agresivní prostředí jako je v chemickém průmyslu.

VW

VW

Plošinové váhy VW vyrobené ve Velké Británii jsou robustní, a snesou jakékoliv provozní podmínky. Nejen vlhkost, ale také jakékoliv agresivní prostředí. Samozřejmě se to týká hlavně vah v nerezovém provedení.

VWU

VWU

Paletová váha VWU ve tvaru U vyrobená ve Velké Británii je ideální pro sklady a továrny kde se manipuluje s paletovámi vozíky. Paletová váha je vybavena manipulačními kolečky pro snadnou přepravu. Váha je určena pro obchodní vážení ve III. třídě přesnosti.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany