Pomocník pro studenty

Studium vysoké školy je velice náročné. Ke studiu není vhodný každý, a bohužel ani maturita a ani přijímací zkoušky nejsou ukazatelem schopnosti uchazeče o studium jej dokončit. Na vysokých školách tak studuje spousta studentů, kteří na studium nemají, ale jsou schopni se hodně věší naučit zpaměti, a na straně druhé lidé, kteří mají předpoklady a […]


Studium vysoké školy je velice náročné. Ke studiu není vhodný každý, a bohužel ani maturita a ani přijímací zkoušky nejsou ukazatelem schopnosti uchazeče o studium jej dokončit. Na vysokých školách tak studuje spousta studentů, kteří na studium nemají, ale jsou schopni se hodně věší naučit zpaměti, a na straně druhé lidé, kteří mají předpoklady a pro daný obor by se hodili, studium nedokončí. Většinou jim v tom brání neschopnost zvládat vysokou míru stresu, která je na vysokých školách běžná.

ipad obal

Během studia student musí projít mnoha zkouškovými obdobími, ale to není všechno. Velká část vyučujících i přesto, že navštěvování vysoké školy není povinnost, vyžaduje docházku, takže navíc musí studenti docházet do seminářů a na přednášky, i když si část lučované látky musí nastudovat sami doma. K tomu, aby si student mohl psát poznámky, už dávno neslouží sešity. V dnešní moderní době má každý student, ať už pochází z bohaté rodiny a nebo chudších poměrů, notebook. Ten mu umožňuje nejen psát si rychle poznámky, které nebude problém přečíst, ale také díky kompaktnímu počítači může sdílet poznámky s ostatními.

Během covidu vyučující sdíleli své poznámky se studenty, protože byly školy zavřené, a i to je důvod, proč je důležité mít počítač.

stůl ipad

Studentky většinou nosí kabelky, do kterých se jen těžko vejde počítač, a tak raději volí tablet. Velká část studentů má produkty od Apple, protože jsou kvalitní a jejich operační systém je nejstabilnější ze všech. iPad se dá ovládat nejen dotykem prstu, ale i pomocí speciálního pera, které se dá použít jako to klasické. Díky speciálním programům máte v iPadu vlastně takový interaktivní sešit, který vám umožní jej používat jako papírovou verzi. Můžete podtrhávat, vkládat poznámky, obrázky a podobně.

Bohužel je iPad celkem náchylný na poškození, a proto byste na něm měli vždycky mít obal na iPad https://www.ipouzdro.cz/ipad/, který ho ochrání před poškozením.