Proč se osvědčily přírodní bylinky pro posílení testosteronu

Testosteron je velmi důležitý hormon, který se v lidském těle tvoří za určitých podmínek. V mužském těle zaujímá výsadní postavení k tomu, aby muž vypadal jako muž, také se tak choval, tedy přirozeným způsobem se pohyboval, sportoval, byl aktivní i po psychické stránce, aby jej bavil život a nacházel jeho smysl, a aby také plně […]


Testosteron je velmi důležitý hormon, který se v lidském těle tvoří za určitých podmínek. V mužském těle zaujímá výsadní postavení k tomu, aby muž vypadal jako muž, také se tak choval, tedy přirozeným způsobem se pohyboval, sportoval, byl aktivní i po psychické stránce, aby jej bavil život a nacházel jeho smysl, a aby také plně projevil svou přirozenou sexualitu. Jakmile muži seberete testosteron, začne měnit své chování a zájmy, přestanou jej vzrušovat ženské podněty, zleniví, nebude se zajímat ani o sport a ani o další pohybové aktivity, a stane se z něj pivní mozol, obtloustlý, plešatý, vrásčitý, mrzký, agresivní a zastižený depresí.

Korejský ženšen

Pravda, trochu jsme to přibarvili, ale jen trochu, protože ztráta testosteronu je skutečnou tragédií a muž vlastně přestává být mužem a je z něj jakési podivné individuum, nepoužitelné v běžném životě, a svým způsobem nemocné. Přitom stačí docela málo k tomu, aby se tento stav zvrátil, a sice navrácením původní hormonální rovnováhy. Jestliže právě vám něco takového schází, a máte podezření, že s vaším tělem není cosi v pořádku, zaměřte se na tři základní věci:

muž pod tlakem

Jídelníček – zahoďte hamburger, párek v rohlíku, přeslazené kolové nápoje, sušenky, oplatky a plechovku piva a soustřeďte pozornost na celozrnné obiloviny, luštěniny, zeleninu, ovoce a ořechy. Nejezte vůbec bílé pečivo, sladkosti (rafinovaný cukr), omezte alkohol, uzeniny a kofein. Můžete zkusit vegetariánskou stravu, bývá zdravější, a i vegetarián může provozovat silové sporty.

Stres – zaměřte se striktně na váš životní styl, vyhledejte všechny stresové situace, co vás deprimují, a začněte je ze svého života eliminovat. Uvidíte, jak se vám život začne měnit pod rukama.

Adaptogeny – vypomáhejte si rostlinami, kterým se říká adaptogeny (adaptují organismus na stres). Udržují hormonální rovnováhu, zvedají hladinu testosteronu a potlačují tvorbu stresových hormonů. Je to učiněný přírodní zázrak, který znají lidé již od starověku. Je to ta nejlepší forma prodeje testosteronu https://www.army-nutrition.cz/obchod/.