Už smrdět nebudete

Kouření patří mezi velice populární zlozvyk. Většina lidí se naučí kouřit v mládí a už se toho nezbaví. Přestat kouřit je velice psychicky náročné a málokdo to zvládne. I proto většina kuřáků kouří celý život. I vy jste možná zkoušeli přestat a nevyšlo to. I tak ale můžete zkusit kouřit zdravěji. Říkáte si že to […]


Kouření patří mezi velice populární zlozvyk. Většina lidí se naučí kouřit v mládí a už se toho nezbaví. Přestat kouřit je velice psychicky náročné a málokdo to zvládne. I proto většina kuřáků kouří celý život. I vy jste možná zkoušeli přestat a nevyšlo to. I tak ale můžete zkusit kouřit zdravěji. Říkáte si že to nejde? Mnoho vědců se dohaduje o tom že kouření elektronických cigaret může být méně škodlivé než kouření běžných cigaret. Zatím žádná studie sice jednoznačně nepotvrdila že by to tak bylo, ale také to žádná studie nevyvrátila.

muž vape

Nic tím nezkazíte
Elektronická cigareta joyetech může být náhradou běžných cigaret. Zkuste jim dát šanci. Oproti běžným cigaretám ta elektronická nezapáchá a také můžete vyzkoušet více příchutí. Jestli dáváte přednost lehčím cigaretám a třeba ovocným příchutím, rozhodně zkuste elektronickou cigaretu. Potěší vás kompaktní rozměry, díky čemuž se vejde i do nejmenší kapsy. Má moderní design a pořídit si ji můžete hned v několika barvách.

fialová cigareta

V elektronické cigaretě se nahřívá tekutá náplň, kterou si můžete vybrat i bez nikotinu. Elektronická cigareta je vhodná i pro všechny, kteří chtějí přestat kouřit, protože můžete postupně snižovat dávku nikotinu. A pokud nechcete přestat, je možné že kouřením elektronek nebudete tolik škodit svému zdraví. Tento typ cigaret je vhodný pro každého kdo se chce rozloučit s obyčejnými cigaretami.

Nebudete mít zažloutlé prsty, ani se kouření nijak výrazně nepodepíše na vašem vzhledu. Jistě jste si všimli že dlouholetí kuřáci mají více vrásek, mají nažloutlou pleť a celkově je na nich na první pohled poznat že si cigaretu dopřejí. Kuřáci elektronických cigaret nemají s ničím takovým problém. Jako příjemný bonus oceníte i to že vaše oblečení nebude zapáchat kouřem tak jako u běžných cigaret. Má to samé výhody, zkuste to.