Praktické i elegantní

Pokud chcete ve svém bytě nebo domě šetřit místem a mít pořádek, musíte si pořídit skříně a hlavně vestavěné skříně, ty šetří místem maximálně. Nějakou skříň nebo skřínku máme v každém pokoji, jsou barevně sladěné dom stylu pokoje nebo celého bytu a jsou i jakousi dekorací. U vestavěných skříni to ale může být jinak. Mohou […]


Pokud chcete ve svém bytě nebo domě šetřit místem a mít pořádek, musíte si pořídit skříně a hlavně vestavěné skříně, ty šetří místem maximálně.

Nějakou skříň nebo skřínku máme v každém pokoji, jsou barevně sladěné dom stylu pokoje nebo celého bytu a jsou i jakousi dekorací. U vestavěných skříni to ale může být jinak. Mohou být přes celou plochu stěny například v ložnici a mohou být bílé, tak aby splynuly s okolními stěnami vymalovanými taktéž na bílo. Takové skříně opticky nezmenšují prostor, ba naopak, mohou být řešené jako jedna obrovská zrcadlová plocha a tím pádem pokoj opticky velmi rozšíří.

vestavěné skříně

Když si vyberete firmu, která vám vestavěné skříně vyrobí přesně na míru, budete se muset rozhodnout, v jakých barvách ony vaše skříně budou. Dostanete vzorník a budete si vybírat třeba typ vzor H3058 Sten-skrine. Možností je nepřeberné množství a tak to bude věru těžký úkol. Je třeba zvážit, že pokoj můžete vymalovat za rok na úplně jinou barvu, ale barva vestavěných skříní jen tak snadno změnit nepůjde. A zároveň to budete vy, kdo se na skříně bude koukat každý den, tak volte tak, ať se vám vzor brzo neokouká.

vestavěné skříně

Skříně a obecně nábytek si do bytu nepořizujeme na rok či dva, většinou se zařizujeme téměř na celý život a jen máloco nás časem přesvědčí se skříně zbavit a pořídit si jinou. Skříň má totiž stále stejnou funkci, efektivně nám umožnit uskladnit co nejvíce věcí, ať už oblečení nebo sezónních věcí jako jsou deky nebo spacáky. A tak výrobci skříní nemají moc možností jak vymyslet modernější skříně. Mohou maximálně rozšiřovat nabídku materiálů, ze kterých jsou skříně zhotovené nebo rozšířit paletu barev. Bylo by obtížné najít nějakou barvu, kterou by vám firma nenabídla, jejich nabídky jsou v podstatě neomezené.

Vybavujete svůj nový byt nábytkem? Nezapomeňte na vestavěné skříně. Jsou praktické i elegantní zároveň.