Srdce vaší domácnosti

Bez kuchyňské linky si nejspíš neumíte svůj domov představit. Nezáleží na tom jak často vaříte, ale je nutné ji doma mít. Není zrovna hezké ani praktické mít nádobí schované mimo kuchyni, a kde jinde si připravovat jídla když ne v kuchyni? Někdo má to štěstí že má velkou kuchyni, kam se mu vejde všechno co […]


Bez kuchyňské linky si nejspíš neumíte svůj domov představit. Nezáleží na tom jak často vaříte, ale je nutné ji doma mít. Není zrovna hezké ani praktické mít nádobí schované mimo kuchyni, a kde jinde si připravovat jídla když ne v kuchyni? Někdo má to štěstí že má velkou kuchyni, kam se mu vejde všechno co potřebuje. Ne každý ale může mít opravdu velkou linku. Důležité je mít linu tak dobře zpracovanou, aby se do ní vešlo co nejvíce nádobí, a aby vám vyhovovala po stránce praktické – je nutné mít dostatečně velkou pracovní plochu, abyste si mohli připravovat jednolité suroviny, a kam odkládat nádobí. Také je potřeba mít dost skříněk, kam si uložíte nejen nádobí, ale i suroviny, pokud nemáte sklep nebo spíž.

>

šedá linka

Jakou vybrat?
I v oblasti kuchyňských linek najdeme spoustu moderních trendů. Některé z nich mluví ve prospěch barev, jiné zase ukládají celkový design kuchyně. Nejlepší řešení je nechat si vyrobit kuchyni na míru. Výroba kuchyní na míru vám totiž umožní kouzlit nejen s místem, které máte pro linku k dispozici, ale umožní vám i vybrat si materiály a barvy. A proč si nenechat vyrobit linku podle svých představ? Nenechte si vnutit sériově vyráběnou linku z řetězce s nábytkem, když můžete mít něco úplně jiného.

moderní linka

Chcete nejmodernější kuchyni jakou si umíte představit?
Při výrobě na míru nic není nemožné. Můžete mít linku, která bude odpovídat nejmodernějším trendům. V takovém případě je ale nutné počítat s trochu vyšší cenou. Odměnou vám ale bude dokonalá linka, na kterou bude radost se dívat, a ve které se vám bude vařit jedna radost.
Kvalita materiálů je prvořadá. I když se dnes naprostá většina kuchyní vyrábí z MDF desek, je potřeba vybrat i doplňky. Důležitá je hlavně volba kvalitního kování. Věnujte pozornost výběru nejen barev, ale i jednotlivých komponentů, díky kterým vám linka vydrží dlouhé roky.