Váhy nápravové

Váhy nápravové

Lehké přenosné nápravové váhy až po robustní nápravové váhy do základu pro statické i dynamické vážení. Provedení technologické i pro obchodní vážení. Přenosné váhy s kabelovým i bezdrátovým provedením. Snadná obsluha i s variantou s bezobslužným provozem. Lakované provedení s vysoce odolným epoxidovým nátěrem.

VWAP20

VWAP20

Tyto VWAP nápravové váhy jsou vyrobeny z vysoce pevnostní hlinikové slitiny a konstrukce zajišťuje robustnost a spolehlivost. Nápravové váhy jsou pouze 18 mm vysoké a umožňují snadný sjezd i nájezd včetně přesně naměřené hmotnosti.

CWL40

CWL40

CWL nápravové váhy nájezdové. Vyrobeny z vysoce pevnostního hliníku. Držadlo pro snadné přemístění, nájezdy z tvrdé pevnostní pryže. Maximální kapacita až 20 t. Hmotnost váhy je pouhých 26 kg.

VWAW

VWAW

Nápravové váhy VWAW je určena pro vážení nápravových tlaků pro nákladní automobily. Je navržena tak, aby poskytovala přesné a spolehlivé statické nebo dynamické vážení náprav. Robustní konstrukce zajišťuje pevnost a odolnost s rychlou instalací.

VWAM

VWAM

Tyto VWAM nápravové váhy mají 5-ti místný integrovaný 25 mm vysoký LCD displej a  jsou vybeveny praktickými držadly pro snadné přenášení a umístění pd vozidlo. Nápravové plošiny jsou dodávány s baterií a nabíječkou. Mají možnost dodat 2 nájezdové rampy.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany