Vezměte bydlení v novém domě do vlastních rukou

Proč raději bungalov Nový rok a nový dům Enerdomy? Přemýšleli jste již nad jeho koncepcí? Což takhle dát přednost nízkopodlažnímu řešení, které známe pod názvem bungalov. Bungalovy se často objevují v rekreačních oblastech, například při mořském pobřeží, kde poskytují maximální pohodlí a hlavně nepůsobí tak strnule a sevřeně, jako výškové stavby. Jestliže nemáte s bungalovy […]

Proč raději bungalov

Nový rok a nový dům Enerdomy? Přemýšleli jste již nad jeho koncepcí? Což takhle dát přednost nízkopodlažnímu řešení, které známe pod názvem bungalov. Bungalovy se často objevují v rekreačních oblastech, například při mořském pobřeží, kde poskytují maximální pohodlí a hlavně nepůsobí tak strnule a sevřeně, jako výškové stavby.

interiér domu

Jestliže nemáte s bungalovy žádnou zkušenost, doporučujeme zajistit si prohlídku vzorového domu, anebo až budete plánovat dovolenou, objednejte si ubytování v bungalovech v Maspalomas, na ostrově Gran Canaria. Budete velmi mile překvapeni, jakým způsobem lze bydlet velice pohodlně a přitom prakticky, s případným zahradním bazénem.

Bungalovy dobře zapadají do jakéhokoli typu domovní zástavby i do rekreačních oblastí, lze je posadit do svahu i na rovný terén, vyniknou v blízkosti vzrostlých jehličnanů i upraveného trávníku a kvetoucích rododendronů, magnolií a azalek. S bungalovy je také snadná údržba, jelikož jsou přízemní, je jednoduché vylézt po štaflích na střechu, vyčistit okapový svod anebo tam něco případně opravit.

model domu

Snížení výdajů za energie

Lidé, kteří žijí ve městech, v městských bytech, nemají příliš mnoho možností, jak ovlivnit spotřebu energií a ušetřit. Maximálně mohou zainvestovat do úsporných svítidel a některých spotřebičů, to jsou ale jen drobné zlomky úspor, kterých dosahují lidé ve vlastních domech. Tam je možné v první řadě řešit vytápění podle svého uvážení, a to přináší nejvyšší úspory do rodinného rozpočtu.

Vytápění v rodinných domech a rekreačních nemovitostech je možné i zcela nezávislé na inženýrských sítích, a komu vyhovuje kontakt s palivovým dřevem, zatopí si tu v krbových kamnech nebo krbu s výměníkem. Úsporné řešení je také tepelné čerpadlo, jehož instalace v bytových domech bývá problematická zejména kvůli vzájemné domluvě vlastníků bytových jednotek. V soukromém rodinném domě se také lépe řeší fotovoltaika.