Oblečení za pár korun

Většina lidí má oblečení rozdělené do dvou kategorií – do práce a do společnosti a na doma. Co nosíme doma to je většinou oblečení, které už něco zažilo. Právě doma naše oblečení dostává nejvíc zabrat. Skvrny od dětí, od jídla nebo třeba od hlíny jsou na denním pořádku, a tak by byla škoda si zničit […]


Většina lidí má oblečení rozdělené do dvou kategorií – do práce a do společnosti a na doma. Co nosíme doma to je většinou oblečení, které už něco zažilo. Právě doma naše oblečení dostává nejvíc zabrat. Skvrny od dětí, od jídla nebo třeba od hlíny jsou na denním pořádku, a tak by byla škoda si zničit oblečení, které třeba nebylo levné a máme ho do práce. Z toho důvodu začala část lidí nakupovat oblečení v levnějších obchodech, kde šla ale kvalita rapidně dolů. Ani doma nechce nikdo chodit v oblečení, které je plné žmolků a nebo se po prvním praní roztáhlo na dvojnásobek původní šířky.

použité oblečení

Ideální je second hand
Second handy jsou obchody s použitým oblečením. Lidé si je dříve velice oblíbili, protože zde často našli i značkové oblečení za pár korun. Oblečení sem putuje z kontejnerů na textil a nebo od dárců, kteří už některé kousky nemohou nebo nechtějí nosit. Do second handu se tak snadno dostane i lepší oblečení, které původní majitel vůbec nemusel mít na sobě. Oblečení v second handech stojí doslova pár korun, a to i v dnešní době.

Tričko za dvacku
Spousta lidí ani neví, že existují například sekáče online, které fungují jako e-shop s použitým oblečením. Najít v něm můžete dětské, dámské zboží a také pánské oblečení velikost S https://www.semoda.cz/Velikost-S-c2_73_2.htm
. Obleče se tu i muž s větší velikostí, a najít zde můžete oblečení skoro zadarmo. Oproti cenám nového zboží v obchodech je toto velmi příjemná cena. Oblečení stačí vyprat a můžete ho začít nosit. Oblečení které sem míří k prodeji musí projít kontrolou, aby bylo bez jakéhokoliv poškození.

použité rifle

Váš nový šatník může vyjít jen na tisícovku, za kterou v obchodním centru koupíte stěží tričko a džíny. Ceny jsou nízké právě kvůli tomu že jde o nošené kousky, které ale mohou nadělat ještě spoustu parády. Vyberte si něco i vy a ušetřete nemalé částky, které můžete použít lépe.