Lepší život

Všichni máme svůj typický životní styl. Kolikrát jsem si také říkala, že bych chtěla žít lepší, a hlavně zdravější životní styl. Já sice chápu, že vy si možná říkáte, že tohle je úplně jednoduché, když člověk chce nějakou změnu. Jenom že mi na druhou stranu ale věřte, že když máte velkou rodinu a v rodině […]

Všichni máme svůj typický životní styl. Kolikrát jsem si také říkala, že bych chtěla žít lepší, a hlavně zdravější životní styl. Já sice chápu, že vy si možná říkáte, že tohle je úplně jednoduché, když člověk chce nějakou změnu. Jenom že mi na druhou stranu ale věřte, že když máte velkou rodinu a v rodině a jste opravdu jediní, kdo si přeje nějakou změnu, tak je to potom velice složité. Já jsem vždycky chtěla něco zdravého a lepšího, než jsem měla doposud. Jenomže když jsem se o tomhle změnila své mamince, tak se mi smála. Protože maminka mi řekla, že když chci jíst zdravě, tak si to také musím platit sama.

Mám ráda pozitivitu.

Já sice beru v úvahu to, že zdravé jídlo je vždycky dražší, takže vím, že si musím také něco více připlatit než za klasické jídlo. Taky ale stále nechápu takový ten paradox, že když člověk chce žít zdravě, tak také musím zaplatit opravdu více peněz. Prčo tomu tak je? Opravdu jsem se koukala v obchodech na různé bio výrobky nebo zdravou stravu, která je opravdu dvakrát dražší než klasická obyčejná nezdravá strava. Tak jak člověk může žít zdravě, než když všude vidí, že ta nejzdravější strava je opravdu velice drahá? Byla jsem velice naštvaná, protože podle mého názoru takhle obchodníci nutí všechny lidi okolo, aby kupovali drahá zdravá jídla.

Denně jím ovoce.

Proto jsem si řekla, že abych změnila svůj životní styl, tak nepotřebuji zase úplně změnu k dokonalosti. Podle mého názoru bude stačit, když můj životní styl změním alespoň o půlku. Chtěla bych samozřejmě více zdravých věcí, ale když to bohužel nejde kvůli financím, tak si ještě počkám anebo alespoň vynechám nějakou tu kávu za den, protože piji velice hodně kávy, což zrovna k lepšímu životnímu stylu nepatří. Nicméně mi také moc pomáhá příroda, protože ta mi dodá pozitivní energii a dodá více sebevědomí. A to se vždycky vyplatí.