Láska pro všechny

Myslím si, že každý vnímá lásku úplně jinak. Podle mého názoru je láska vážně něco, co by měl každý člověk poznat. Protože i já sama jsem byla opravdu tak hodně zamilovaná, že to nešlo ani popsat. Mnoho lidí si myslí, že člověk se může zamilovat třeba i desetkrát za život. Jenomže tohle opravdu je veliký […]

Myslím si, že každý vnímá lásku úplně jinak. Podle mého názoru je láska vážně něco, co by měl každý člověk poznat. Protože i já sama jsem byla opravdu tak hodně zamilovaná, že to nešlo ani popsat. Mnoho lidí si myslí, že člověk se může zamilovat třeba i desetkrát za život. Jenomže tohle opravdu je veliký omyl. Já sama jsem četla, že člověk se může opravdu pořádně, co nejvíce zamilovat, prý jednou maximálně dvakrát za život. Upřímně, i mě to přišlo jako blbost, než jsem si uvědomila, že je to vlastně pravda. Já vím, že se vám to zdá opravdu tak málo, že se člověk zamiluje jenom dvakrát za život.

Láska je krásná.

Jenomže když si to uvědomíte, tak láska je tak opravdu silný cit, že nikdy nebudete milovat někoho více než toho předešlého. Já vím, že někomu se to zdá jako blbost. Hele, řeknu vám, že já za sebou mám tři vážné vztahy. Ten vztah mi vydržel tak tři roky maximálně šest let. Takže musím uznat, že ale opravdu toho jednou jsem milovala tak bláznivě, že bych byla schopná udělat snad cokoliv. Samozřejmě, že ty dva partnery jsem také milovala, a to velice hodně, že se mi z toho motala až hlava. Jenomže toho jednoho jsem milovala tolik, že jsem brečela, když se potom on se mnou rozešel.

Láska je v každém věku.

Byla jsem také dokonce dva dny na psychiatrii, protože ta moje láska k němu byla tak opravdu veliká, že to nešlo ani popsat. Od té doby si říkám, že nevím, jestli bych se chtěla ještě někdy tak pořádně zamilovat, protože mi věřte, že láska opravdu někdy bolí. Pokud láska není opětována, tak věřte mi, že budete opravdu velice nešťastní. Já o tom vím své, protože jsem to zažila. A řeknu vám, že to není opravdu nic příjemného. To bych se raději už raději nikdy nezamilovala. Moje maminka mi také vyprávěla, že za celý svůj život byla hluboce zamilovaná pouze jenom dvakrát, takže podle mě je na tom jistě něco pravdy.