Práce s lidmi

Společnost je taková skupina lidí, kteří se třeba například o něco zajímají a také můžou spolupracovat. Já si myslím, že každá společnost lidí také něčím vyniká. Já jsem také dříve pracovala v zaměstnání, kde jsme měli opravdu perfektní společnost kolegů. Pracovala jsem pro firmu, která se zajímá o lůžkoviny anebo také matrace, na kterých se […]

Společnost je taková skupina lidí, kteří se třeba například o něco zajímají a také můžou spolupracovat. Já si myslím, že každá společnost lidí také něčím vyniká. Já jsem také dříve pracovala v zaměstnání, kde jsme měli opravdu perfektní společnost kolegů. Pracovala jsem pro firmu, která se zajímá o lůžkoviny anebo také matrace, na kterých se velice pohodlně spí. Musím uznat, že tato společnost v práci mi opravdu naprosto vyhovovala, protože jsme tam také měli spoustu přátel. Řeknu vám, že kdybyste pracovali kde, kdy jste nevítaní anebo kde je špatná společnost lidí a kolegů, tak je to velice omezující a také strastiplné.

Lidí je dost.

A tohle znám z vlastní zkušenosti. Protože jsem pracovala v hračkářství, kde jsem měla dvě kolegyně, které mě úplně nemusely. Vůbec mě nechtěly přijmout mezi sebe do kolektivu a do své společnosti. A nejhorší také na tom bylo, když třeba za jednou mou kolegyní přišel i její partner. Takže všichni přišli potom ze mě dělali úplně srandu a utahovali si ze mě. Absolutně nechápu, jak tohle dospělí lidé mohou dopustit, aby si tři lidé z jednoho člověka dělali srandu a také vtípky. Nelíbí se mi to a já osobně bych tohle nikdy nikomu neudělala. Jsem taková svá a jsem flegmatik, takže mě také jenom tak nic nerozhodí.

V páru máte sílu.

Proto jsem opravdu velice ráda, že jsem si našla takovou společnost lidí a přátel, kterým mohu důvěřovat a o kterých vím, že se mi nebudou nikdy smát anebo mě ponižovat. Věřte mi, že ponižování lidí je velice špatné. Také znám pár lidí, kteří se využívají v tom, že se ponižují navzájem. Podle mého názoru je tohle opravdu špatné a já si myslím, že takoví lidé by potřebovali k sobě psychologa. Podle mého názoru by žádný člověk neměl být krutý k druhému člověku. A také každý člověk by měl vyhledávat takovou společnost, ke které se hodí a kterou také vyznává. U nás na vesnici je třeba taková skupinka lidí, kteří chodí dvakrát týdně do kostela. Vlastně když to tak vezmu, je to taky taková společnost, která si rozumí. Chodí spolu na čajové dýchánky a také do toho kostela, jak jsem vám zmínila. Já mám zase svou společnost přátel, se kterými chodíme také na kávu ale také na různé zábavy, abychom se pobavili a byli šťastní.