Žít v zámku je snem každého

Tak co, jaký pak byste si asi vysnÄ›li dům? Já když jsem byla malá, já jsem si vždycky přála být princeznou. A já jsem chtÄ›la mít postavený zámek, a ne dům, ale samozÅ™ejmÄ› to tak prostÄ› ty malé dÄ›ti mají, protože malé dÄ›ti mají úplnÄ› jinou fantazii než dospÄ›lí lidé. Takže já jsem vždycky chtÄ›la […]


Tak co, jaký pak byste si asi vysnÄ›li dům? Já když jsem byla malá, já jsem si vždycky přála být princeznou. A já jsem chtÄ›la mít postavený zámek, a ne dům, ale samozÅ™ejmÄ› to tak prostÄ› ty malé dÄ›ti mají, protože malé dÄ›ti mají úplnÄ› jinou fantazii než dospÄ›lí lidé. Takže já jsem vždycky chtÄ›la mít ten zámek a straÅ¡nÄ› se mi to líbilo si hrát na tu princeznu a jak mám ten zámek. A jak si to tam naprosto užívám. No ale dostala jsem se do té reality, která je vlastnÄ› úplnÄ› jiná, protože už jsem dospÄ›lá a žádný zámek nemám. To jsem si právÄ› vysnila jenom v tom dÄ›tství. SamozÅ™ejmÄ› každý by chtÄ›l zažít to co zažil v dÄ›tství, jak si to pÅ™edstavoval, ale bohužel to není možné ani to není reálné, takže prostÄ› hold bydlím v obyÄejném domÄ›.
 
Dům se zahradou
 
SamozÅ™ejmÄ› každý si může i vydÄ›lat nÄ›jaké peníze, které by vydÄ›lali na to aby jsme zámek mÄ›li, ale na to já bohužel tolik financí nemám, takže prostÄ› bydlím v domÄ›. SamozÅ™ejmÄ› důležitá je stÅ™echa nad hlavou, to je vždycky nejdůležitÄ›jší. Být dítÄ›tem je opravdu nádherné, protože až jsme dospÄ›lí tak to tak vůbec není, ale to už ÄlovÄ›k pochopí úplnÄ› jinak, než když je dítÄ›. Takže kdybych mÄ›la být dítÄ›tem, tak bych si přála, abych zase byla tou malou princeznou, protože to bylo úplnÄ› úžasné. ProstÄ› když jste dÄ›ti tak cítíte takové ty jiné dojmy, to jiné přání a myslíte si že ono je to tak reálné, a že to tak jednou budete mít, a ono to tak prostÄ› není, ale hold se s tím musíme v dospÄ›losti smířit.
 
Bydlení
 
Potom se už můžeme dívat jenom na ty svoje dÄ›ti, jak v tom snÄ›ní žijí také, protože se možná stane že to snÄ›ní zažijete i podruhé. Budete koukat na to jaké to bylo, když vy jste byly dÄ›ti. Je to opravdu velice nádherné. Aspoň se chvíli vrátíte do dob, když jste byly jako dÄ›ti, protože si to tím pÅ™ipomenete. Je rozdíl mezi tím myslet jako dítÄ›, a myslet jako dospÄ›lá. Ale i dospÄ›lí se obÄas chovají jako dÄ›ti. Každý ÄlovÄ›k by si chtÄ›l vzpomenout a znovu zažít to dÄ›tství s bujnou fantazií.