Vaše děti nemusí být z vašeho nového vztahu nadšené

Pokud by měli rodiče dítěte něco přijmout, pak je to to, že pokud se rozvedou a najdou si někoho nového, nemusí být dítě z něčeho takového nadšené. Proč? Protože si můžete najít například někoho, kdo před vámi dělá, jak s vaším dítětem nemá problém, ale jakmile se otočíte, najednou je to někdo úplně jiný. Někdo, […]

Pokud by měli rodiče dítěte něco přijmout, pak je to to, že pokud se rozvedou a najdou si někoho nového, nemusí být dítě z něčeho takového nadšené. Proč? Protože si můžete najít například někoho, kdo před vámi dělá, jak s vaším dítětem nemá problém, ale jakmile se otočíte, najednou je to někdo úplně jiný. Někdo, kdo ve skutečnosti děti nemá vůbec rád a kdo nikdy děti nechtěl. Může se chovat k vašemu dítěti hrubě a vy se můžete stále divit tomu, proč vaše dítě vašeho partnera zrovna nemusí.

malý chlapec

Může to klidně dopadnout tak, že vaše dítě bude váš nový partner bít a to by rozhodně neměl. Je možné, že když vám něco takového vaše dítě řekne, nebudete mu to chtít věřit, protože nevěříte tomu, že by daný člověk na vaše dítě někdy sáhl, ale věřte, že něco takového se stává a to docela často.

Kolikrát člověk dítěti opravdu nechce věřit a to i z toho důvodu, že je rád za to, že si někoho našel a že daný člověk je přesně tím, koho si vysnili. Jakmile se ale jednou stane, že daný člověk svého nového partnera nachytá, že ubližuje dítěti, je možné, že konečně pochopí, co se tím dítě snažilo nějakou dobu říct.

malá dívka

Rozhodně by měl člověk věřit svému okolí, pokud dané okolí řekne na partnera něco, co se vám může zdát jako hloupé, ale pokud vám to bude říkat více lidí, může na tom opravdu něco být. Vaši přátelé by vám určitě neříkali jen tak, že tady něco nesedí. Přátelé jsou lidé, kterým na vás záleží a nejde jim o to, abyste byli nešťastní, ale o to, abyste právě byli šťastní.

Kolikrát člověk nechce přijmout názory druhých, ale rozhodně by je měl začít přijímat a to už jen proto, že tím mohou zachránit nejen vás, ale i vaše dítě od týrání, které se nezaslouží zažít nikdo. Někdy to může být opravdu tak, že se váš nový partner nebude chtít s vašim dítětem zžít a tak bude dělat i naschvály, které mohou vést k tomu, že vy sami budete na své děti hrubí i když za to dané dítě nebude vůbec moct.

Nemějte růžové brýle, protože to může značit problém.