Můj život

Myslíte si, že když budete žít opravdu lepší a skvělý a zdravý životní styl, že budete zdraví? Podle mého názoru je to tak padesát na padesát. Protože si vemte, kdybyste stále jenom dokola pili alkohol a kouřili cigarety anebo nedejbože brali drogy. Tak samozřejmě, že nebudete vůbec zdraví. Navíc já opravdu nemám ráda, když musím […]

Myslíte si, že když budete žít opravdu lepší a skvělý a zdravý životní styl, že budete zdraví? Podle mého názoru je to tak padesát na padesát. Protože si vemte, kdybyste stále jenom dokola pili alkohol a kouřili cigarety anebo nedejbože brali drogy. Tak samozřejmě, že nebudete vůbec zdraví. Navíc já opravdu nemám ráda, když musím poslouchat stále dokola, že jím opravdu nezdravé potraviny. Já o tomhle vím. Jenomže já si opravdu nedokáži pomoct, protože mám moc ráda sladká jídla. Opravdu každý týden vařím žemlovku anebo také rýžové sladké nákypy, které úplně zbožňuji. Jenomže když potom moje maminka udělá třeba dietní kuře a bramborovou kaši, tak to samozřejmě sním, ale ihned bych zase do sebe na spala něco sladkého.

Mám ráda pohodu.

Jak já miluji čokoládu! Nejraději mám, když mohu jezdit k babičce, která mi vždycky udělá tak sladké buchty, že klidně sním i celý plech buchet. Jenomže postupem času, jsem měla tak velké problémy s váhou, žer jsem se hrozila sama sebe. Nejenom, že jsem už měla také zvýšený cukr v krvi díky svému špatnému životnímu stylu, také jsem začala přibírat na váze.

Žijeme si po svém.

A právě ta váha mi ukázala sama od sebe, že už nastal čas, abych už začala konečně žít zdravěji. A opravdu jsem nechtěla být nikdy obézní, abych se potom nevešla do starých oblečení, které mám zatím nyní. Takže jsem si řekla, že udělám nezdravé životnímu stylu stop. Nebudu žít takhle nekvalitní, a ne dravý životní styl, protože za pár let nechci být obézní, takže jsem vše přehodnotila a řekla jsem si, že nastal čas na změnu. A na změnu není nikdy pozdě a pokud i vy ještě váháte, jestli změnit svůj životní styl, tak neváhejte a běžte do toho, protože každá pozitivní změna je dobrý krok dopředu. Člověk si ale musí nejprve uvědomit, co dělá ve svém životě špatně, aby to mohl změnit. Životní styl je důležitý.