Super dovolená

Ano, pokud budete mít možnost, určitě neváhejte a vydejte se sem, abyste se i vy mohli účastnit veselého reje na všem, co tu naleznete. Nic si s sebou neberte. Myslím ze sportovních věcí, oděv samozřejmě ano. Vše, co je potřeba k pohybu vám zde totiž rádi zapůjčí. Především však budete potřebovat bydlení, protože nemáte naději […]

Ano, pokud budete mít možnost, určitě neváhejte a vydejte se sem, abyste se i vy mohli účastnit veselého reje na všem, co tu naleznete. Nic si s sebou neberte. Myslím ze sportovních věcí, oděv samozřejmě ano. Vše, co je potřeba k pohybu vám zde totiž rádi zapůjčí. Především však budete potřebovat bydlení, protože nemáte naději za jeden den stihnout naprosto vše. Ubytování Malá Morávka je pro vás připraveno. Naprosto nové apartmány v nové rekreační oblasti Horní Václavov čekají jen a jen na vás. A pozor, nebudete bydlet jen tak někde!! Toto ubytování bylo totiž oceněno cenou Traveller Review Awards za rok 2022 a tím se jen tak každý pochlubit nemůže.

turistka

Nedá se ani vypsat, co všechno si zde můžete užít. V jakékoli roční době. Je tu ráj jak pro cyklisty, tak i pro lyžaře. Je úplně jedno, že to neumíte. Tady je terén jak pro naprosté začátečníky, tak i pro zkušené borce, kteří sviští z kopce dolů rychlostí kosmické rakety. Ovšem co je zde největší atrakcí a o čem jste určitě již někde četli, nebo slyšeli je visutý most. A ne ledajaký. Je totiž nejdelší na celém světě. Ano, čtete správně, na celém světě. Dokázali jsme to, co jinde ne. Most je dlouhý 721 metrů a v nejvyšším bodě nad údolím se budete dívat do hloubky 95 metrů. Most má 6 hlavních nosných ocelových lan a 60 větrných lan různého průměru, z nichž síla těch šesti hlavních utáhne 360 tun. Takže se nemusíte bát, že by se to zrovna s vámi utrhlo. Neutrhne.

turista

Most je průchozí jen jedním směrem, takže s tím počítejte. A k němu si můžete pohodlně vyjet lanovkou. Nu, ale zpět k ubytování. Jste vítáni i s dětmi, pro které je již před apartmánem vybudováno zázemí, kde se mohou vyřádit do sytosti. Mohou prolézat, skákat nebo běhat. Pozor však na domácí mazlíčky. Ty musíte nechat doma, zde se totiž dodržuje bez alergenní prostředí.

Tak vám přeji příjemný pobyt.