Stoprocentní organická bavlna

Ženy jsou zvyklé každá měsíc nosit vložky nebo tampony během svých dní, jejich výhoda je v tom, že jsou jednorázové, takže jejich výměnou pravidelnou udržujete sebe a své nejintimnější partie v čistotě. Jenže i tyto pomůcky mají svá úskalí, mohou se zaseknou, pomačkat, zkrabatit, prostě udělat velkou, ale opravdu velkou neplechu, což se ženám absolutně […]


Ženy jsou zvyklé každá měsíc nosit vložky nebo tampony během svých dní, jejich výhoda je v tom, že jsou jednorázové, takže jejich výměnou pravidelnou udržujete sebe a své nejintimnější partie v čistotě. Jenže i tyto pomůcky mají svá úskalí, mohou se zaseknou, pomačkat, zkrabatit, prostě udělat velkou, ale opravdu velkou neplechu, což se ženám absolutně nehodí, zejména, když jsou například v zaměstnání, čeká je důležitá porada nebo jednání, nebo musí jet do terénu a nemají se kde převléct a tak dále.

tampony

Samozřejmě lidem začíná více a více ležet na srdci také ekologie a to, jakou cestou bychom se měli vydat, abychom vyprodukovali méně odpadu, abychom snížili spotřebu nerozložitelných plastů, abychom něco udělali pro naší Zemi a zpomalili tak vývoj, který se nikomu nelíbí a který nás může ohrozit na životě. Pokud jste to ještě neudělali, zamyslete se prosím trochu nad tím a zadumejte, jak byste mohli začít vy právě u sebe. Milé ženy, ty by mohly přemýšlet, čím nahradit jednorázové hygienické pomůcky, které rovněž obsahují plasty, tudíž se nikdy volně nerozloží. Naštěstí už ale existuje mnoho podob pomůcek nových, které vydrží déle.

zena

Jednou z takových jsou menstruační kalhotky cena https:/myfemini.cz/. Jedná se o kalhotky, které jsou ušité (v České republice) z několika sacích vrstev a které přináší ženám během jejich dní nečekaný pocit pohodlí, prodyšnosti a komfortu. Vypadají úplně stejně jako klasické spodní prádlo, takže na vás nikdo nic nepozná, jenom v potřebných místech jsou zesílené právě oněmi vrstvami, takže vás dokáží dokonale ochránit před protečením. Pak vyperete a zase používáte dále. Jsou z kvalitní organické bavlny, nezapáchají, jsou prodyšné, antibakteriální, prostě splňují všechny parametry, abyste byla spokojená. Vyberte si váš střih, barvu a noste je! Budete rozhodně spokojené s tímto českým výrobkem.