Prohlídka.

Kdo si v dnešní době chce pořídit vlastní nemovitost, má to docela jednoduché, co se týče samotného výběru. Už je tolik vymožeností, že si můžete projít celý byt v pohodlí vašeho domova. Ano takhle to opravdu funguje. Co se týče těch druhých věcí, jako dosažení na hypotéku, našetřit určité procento z částky, kterou si chcete […]


Kdo si v dnešní době chce pořídit vlastní nemovitost, má to docela jednoduché, co se týče samotného výběru. Už je tolik vymožeností, že si můžete projít celý byt v pohodlí vašeho domova. Ano takhle to opravdu funguje. Co se týče těch druhých věcí, jako dosažení na hypotéku, našetřit určité procento z částky, kterou si chcete vzít a podobné strasti, které vás čekají, než vám hypotéku schválí je už jiná stránka. Samotný výběr nemovitosti je už pak jen třešnička na dortu. Teď něco k tomu, jak si můžete vybrat nemovitost svých snů z pohodlí gauče.

virtuální prohlídka bytu

Existuje neskutečný počet realitních kanceláří, které vám nabízejí nemovitosti. Stačí si jen jednu otevřít a vyplnit filtr, který se vás zeptá, co chcete kupovat nebo pronajmout, jaké to má mýt rozměry, kde se má nemovitost nacházet a další vzdálenost od místa zadání. Jakou má mýt užitkovou plochu a celkovou plochu pozemku a jak by se měla pohybovat cena nemovitosti. Toto a spoustu dalších kritérií, které do vyhledávání můžete zadat. Toto jsou jen ty nejdůležitější a nejvíce zadávané. Ano taky si můžete zadat, jestli chcete hledat nemovitost novou, starší, po rekonstrukci, či na klíč. I takové možnosti máte. Když vám vyjede celý seznam, hned víte, kolik nemovitostí vám to nabízí, a když je toho strašně moc, stále můžete nějak vyfiltrovat další nevhodné nabídky.

virtuální prohlídka bytu

Není to nic složitého a vyzná se v tom opravdu každý. Když si pak rozkliknete některou z nabídky můžete vidět popisek o nemovitosti, co splňuje a do jaké energetické třídy spadá. Povídání si přečtete a můžete si projít i nafocené fotografie, o které se starají realitní makléři. Dále může být v nabídce video, kde s vámi celý dům projde samotný realitní makléř a něco vám o nemovitosti poví. Ty nejvíce vybavené pak mají video, kde si pomocí klikání můžete celý byt projít, jako byste tam samy byli. Je to taková virtuální prohlídka bytu.