Kde si nechat spravit zuby

Na první pohled je vidět, kdo zanedbává péči o svoje zuby. Lidé si je totiž neumí čistit. Říkáte si, že je to hloupost, protože si přece každý normální člověk zuby čistí každý den? I když si je čistíte, nejspíš to děláte zbytečně. Většina lidí podle průzkumů nepoužívá mezizubní kartáčky, zubní nit ani ústní vodu. Používají […]


Na první pohled je vidět, kdo zanedbává péči o svoje zuby. Lidé si je totiž neumí čistit. Říkáte si, že je to hloupost, protože si přece každý normální člověk zuby čistí každý den? I když si je čistíte, nejspíš to děláte zbytečně. Většina lidí podle průzkumů nepoužívá mezizubní kartáčky, zubní nit ani ústní vodu. Používají špatný druh kartáčku, ale nejhorší je, že si zuby čistí špatně. Párkrát zuby přejedou zleva doprava a naopak a myslí si, že mají splněno. Bohužel takové čištění zubů rozhodně nemůže být dostačující k tomu, aby vaše zuby neměly kazy.

zubař a pacient

Kazy jsou způsobené nejčastěji zubním plakem. To je povrch na zubech, který je potřeba každý den ze zubů dostat. Pokud to nebudete dělat, plak se zavrtá do zubů a za pár měsíců máte kazy, které mohou zničit https://www.babyweb.cz/7-rodicovskych-chyb-ktere-mohou-znicit-manzelstvi celý zub. Je potřeba se domácí péči o zuby věnovat naplno, a také je nutné navštívit jednou za půl roku zubní hygienu, kde vám hygienistka dokonale vyčistí zuby speciálním přístrojem. Vaše zuby zbaví nejenom plaku, ale i zubního kamene a skvrn od jídla a pití.

Najít zubaře není jednoduché
Protože lidé zanedbávají prevenci, potřebují potom navštěvovat zubní lékaře. Těch je ale u nás dlouhodobý nedostatek, a tak je potřeba často dojíždět za ošetřením i desítky kilometrů. Jestli hledáte která zubní klinika Praha
https://clinicplus.cz/ má ještě volná místa, objednejte se k nám. Jsme špičková moderní klinika, ke najdete několik mladých a velmi šikovných lékařů, kteří vám dokážou pomoct s jakýmkoliv problémem se zuby. Zabýváme se nejen prevencí, ale i řešením nastalých potíží.

ortodoncie zubař

Objednat se k nám můžete i sami prostřednictvím online formuláře na našem webu. Máme tři pobočky, takže si můžete vybrat tu, která pro vás bude nejvhodnější. O vaše zuby se kompletně postaráme, a zaručujeme vám profesionalitu, empatii a skvělé výsledky u všech zákroků. S námi budete spokojení.