Auto a autoškola

Je jasné, že kdyby bylo na mně, tak bych taky už měla ihned řidičský průkaz. Vůbec nechápu, pojď někde v Americe můžou mít řidičský průkaz od šestnácti let a tady u nás v České republice od osmnácti let. Ty jsi možná říkáte, že dva roky už jsou nic teď jenom že si vemte, třeba když jsou […]

Je jasné, že kdyby bylo na mně, tak bych taky už měla ihned řidičský průkaz. Vůbec nechápu, pojď někde v Americe můžou mít řidičský průkaz od šestnácti let a tady u nás v České republice od osmnácti let. Ty jsi možná říkáte, že dva roky už jsou nic teď jenom že si vemte, třeba když jsou středoškoláci a jezdí autobusem do jiného města, tak nemusí alespoň jezdit autobusem, ale mohli by jet vlastním automobilem. A podle mého názoru by to bylo opravdu perfektní. Jenomže vysvětlete to někomu. Někomu se prostě nelíbí ani to, že by někdo měl mít v osmnácti letech řidičský průkaz.

Moc ráda řídím.

Nyní se prý už uvažuje, že by to mohlo být od sedmnácti let, jenomže já si myslím, že někdo to dokonce udělá už i tak, že bude řidičský průkaz od dvaceti let. Protože kolikrát slyším, že ti mladí lidé jsou stále neježdění a jsou takoví, že chtějí jenom machrovat a předvádět se, takže by to nemuselo potom všechno končit opravdu skvělé. Takže jsem si řekla, že jakmile budu mít osmnáct let, tak si ihned udělám řidičský průkaz. A osmnáct let budu mít za půl roku. A také budu tedy doufat, že to bude skvělé a řidičský průkaz udělám napoprvé. I když vím, že jsem hodně taková stresová a velice mě stresují takové okamžiky, kde něco musím udělat skvěle hned napoprvé.

Mám brigádu v automyčce.

Takže vůbec nevím, jestli řidičský průkaz zvládnu udělat napoprvé. Myslím si, že jízdy ano, ale testy už budou o něco složitější a těžší, takže si vůbec nevěřím. I když mám doma dvě o autoškole a si dělám online testy v autoškole, jenom tak nanečisto, taky tak se samozřejmě bojím, že budu neúspěšná. Uvidíme, jak se to celé vyvine. Také mám bratra, který má už i dokonce řidičák na autobus a prý uvažuje, že by potom také jezdil autobusem, že by ho to bavilo. Myslím si, že je to skvělý nápad. Řidičů není nikdy dost. I mě by bavilo dělat si profesní průkaz.