Znalosti na počítači

Pracovala jsem ve firmě, kde byly samé počítače. Já jsem ze začátku pracovala jako pomocnice, ale později jsem také chtěla pracovat jako telefonní operátorka, což by mě moc bavilo. Jenomže ono se to změnilo. Nakonec tam nabrali někoho jiného. Řeknu vám, že jsem byla opravdu hodně zklamaná, protože práce jako telefonní operátorka by mě moc bavila. Říkala […]


Pracovala jsem ve firmě, kde byly samé počítače. Já jsem ze začátku pracovala jako pomocnice, ale později jsem také chtěla pracovat jako telefonní operátorka, což by mě moc bavilo. Jenomže ono se to změnilo. Nakonec tam nabrali někoho jiného. Řeknu vám, že jsem byla opravdu hodně zklamaná, protože práce jako telefonní operátorka by mě moc bavila. Říkala jsem potom svým přátelům, že mě to opravdu hodně mrzí. Oni mě v práci nevzali z toho důvodu, že mi chyběly nějaké zkušenosti a vědomosti. Tak je sice pravda, že na počítači toho moc neumím, ale zase umím jiné věci.

Ráda se vzdělávám v oblasti techniky.

Prý potřebují někoho, kdo je opravdu hodně šikovný na počítače a na podobné věci. Tak je logické, že nezaměstnají někoho, kdo má jenom zdravotní školu. To jenom já sama bláhová jsem si myslela, že s počítači umím zacházet opravdu dokonale. Jenomže informační technologie není nic extra pro mě, jak jsem později zjistila. Moc se v tom nevyznám, ale myslím si, že na počítači toho zvládám docela dost. Jenomže tohle nikdo neocení. Jednoznačně někdo, kdo pracuje s počítači, tak musí umět toho opravdu hodně anebo si bude muset najít jinou práci. Takhle to prostě už na světě chodí, takhle mi to alespoň říká moje kamarádka, která pracuje v bance a také sedí za počítačem. Internetová technologie a informační technologie musí být opravdu precizně udělaná.

Na počítači se stále učím.

Stačí nějaká chyba na počítači a může být opravdu všechno špatně. Může potom z toho vzniknout úplný horor. Kolikrát se mi stalo, že jsem třeba psala někomu email a poslala jsem to omylem někomu jinému anebo třeba když jsem si s někým psala na chatu na internetu, a také jsem to někdy potom popletla. Taková ostuda! Když jsem si psala třeba se dvěma nebo třemi lidmi zároveň, tak jsem to spletla. Kolikrát jsem napsala někomu něco úplně jiného a potom už jsem se styděla, protože to mělo být psané někomu jinému! Někdy je to opravdu hodně náročné. Takže lidé by si měli dávat pozor, jak zachází s počítačem anebo jaké mají zkušenosti s počítačem. Protože potom, když se spletou, tak by potom toho také mohli opravdu hodně litovat.