Nenechte svou lásku proběhnout mezi prsty

Říká se, že láska přenáší i celé kontinenty, a že milující lidé dovedou snášet i mnoho útrap a úskalí, jen aby svému milovanému dopřáli to, po čem touží. Týká se to i sexuálního uspokojování, kdy se muži i ženy snaží jít vstříc svému protějšku s praktikami či polohami, které dotyčné osobě nejvíce vyhovují. Sex se […]

Říká se, že láska přenáší i celé kontinenty, a že milující lidé dovedou snášet i mnoho útrap a úskalí, jen aby svému milovanému dopřáli to, po čem touží. Týká se to i sexuálního uspokojování, kdy se muži i ženy snaží jít vstříc svému protějšku s praktikami či polohami, které dotyčné osobě nejvíce vyhovují. Sex se pak stává nedílnou součástí vztahu a bez sexu by bylo partnerství nejen nudné, ale i neplodné. Sex je totiž nejen zábavou a kořením každého vztahu, ale po jisté době lidé zatouží mít potomka, a pokud možno zdravého, veselého a šťastného.

žena s mužem

Pro plození zdravých dětí je rozhodující celá řada faktorů, v první řadě vhodná genetická výbava, která zabrání incestu a podobným nežádoucím jevům, a dále pak perfektní fyzická a psychická kondice, jež se odráží i na kvalitě spermií a vajíčka v ženské děloze. Jinými slovy, chcete-li zdravé děti, nesmíte nic ponechat náhodě a jít za svým cílem s jasnou myslí a odhodláním.

ženský polibek

Ztráta erekce a plodnosti – v současné době bohužel stále přibývá případů, které s uvedenými informacemi v předchozím odstavci spíše kolidují, a tak se rodí buď defektní děti, anebo se nerodí žádné, protože se vytrácí plodnost, a to zejména mezi muži. Mužská neplodnost a ztráta erekce jsou dnes již běžné jevy, přitom to ještě před pár desítkami let byla spíše vzácnost.

Na vině je stres a katastrofální životní styl – ptáte-li se, kde je problém, pak je na to celkem snadná odpověď. Rozhlédněte se kolem sebe, kolik mužů odmítá alkohol, cigarety, bílé pečivo, bílý řepný cukr, převahu červeného masa, polotovary, fastfood a další nekvalitní potraviny. A kolik mužů dobře spí, pravidelně sportuje, udržuje si optimální tělesnou hmotnost a hlavně se vyhýbá stresu. A kolik mužů užívá adaptogenní bylinky, například Macu peruánskou, Ženšen či Kotvičník zemní, které pomáhají zvýšit testosteron a naopak redukovat nadbytek stresových hormonů? A kolik mužů vyhledává raději kvalitní tuzemské zdroje BIO potravin, namísto aby zoufale pátrali po položce Viagra cena bez receptu?