Nabízíme tiskárny od značky Hp

O značce Hp – už 80 let působíme v oblasti technologií. Nabízíme i tiskárny 3D.Co všechno prodáváme – tiskárny, notebooky, stolní počítače, herní notebooky, scenery, různé 3D výrobky aj. O tiskárně značky Hp Tiskárny Hp https://www.dumtiskaren.cz/ jsou dlouhodobě symbolem kvalitního a dostupného tisku. nabízí bezdrátové provedení s automatickým restartem pro nepřetržité připojení, kopíruje snadno oboustranně, […]

O značce Hp – už 80 let působíme v oblasti technologií. Nabízíme i tiskárny 3D.Co všechno prodáváme – tiskárny, notebooky, stolní počítače, herní notebooky, scenery, různé 3D výrobky aj.

O tiskárně značky Hp
Tiskárny Hp https://www.dumtiskaren.cz/ jsou dlouhodobě symbolem kvalitního a dostupného tisku. nabízí bezdrátové provedení s automatickým restartem pro nepřetržité připojení, kopíruje snadno oboustranně, co všechno značka Hp nabízí?

tiskárna Hp

1. domácí tiskárny – Hp Smart Tank 580- snadno použitelná tiskárna jejíž součástí je – tisk, kopírování, skenování, tiskne i barevně
HP ENVY 6020 – je velice dobrá pro tisk dokumentů, fotografií bez okrajů, skenuje, kopíruje, tiskne černobíle
i barevně.

2. tiskárny pro malé firmy – například – HP OfficeJet Pro, nebo HP Laser Jet, HP Smart Tank atd.
3. podnikové tiskárny – např – HP LaserJet Enterprise 400- je nejlepším řešením pro tisk dokumentů, prezentací a marketingových materiálů.
4. také naše značka nabízí různé skenery- třeba ploché skenery, nebo skenery s podáváním listů.

tiskárna

Co nabízí náš obchod – Dům Tiskáren, který najdete na adrese – Záhumení 389763 10 Zlín – Hvozdná, nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle- 777 772 104

My nabízíme tiskárnu – Hp LaserJet M209dwe – tato tiskárna musí být nepřetržitě připojena k internetu. Tato tiskárna má podporu služby HP+. Vyberte si při nastavení produktu službu HP+ a získáte výhody. Služba HP+ vyžaduje účet HP, nepřetržité internetové připojení a výhradní použití originálních inkoustových kazet HP po celou dobu životnosti tiskárny.

Dále nabízíme – HP LaserJet M11Owe – má připojení wifi, USB.

Hp nabízí i velkoformátové tiskárny, které jsou vhodné pro ten typ lidí, kterým už formát A3, nebo A4 nestačí – například stavaři, architekti, lidé zabývající se územním plánováním atd.
Tyto tiskárny mají formát A0-A1.