Design a pouzdra

Říká se, že opatrnosti není opravdu nikdy dost. A já patřím k těm lidem, kteří o sebe opravdu hodně pečují. Kolikrát si ale někdy říkám, že to třeba také přeháním. Kdybyste třeba viděli mu kabelku, kolik já nosím hygienických a antibakteriálních kapesníčků, tak byste se asi možná chytali za hlavu. Přesně tak jako moje máma […]

Říká se, že opatrnosti není opravdu nikdy dost. A já patřím k těm lidem, kteří o sebe opravdu hodně pečují. Kolikrát si ale někdy říkám, že to třeba také přeháním. Kdybyste třeba viděli mu kabelku, kolik já nosím hygienických a antibakteriálních kapesníčků, tak byste se asi možná chytali za hlavu. Přesně tak jako moje máma a také moji přátelé. Protože kolikrát se mi stalo, že se mi potom začali všichni smát, že všechno jenom přeháním. Samozřejmě, že mi to vždycky opravdu hodně mrzí, protože si myslím, že to rozhodně na to vůbec nemá žádný vliv. Proto jsem se taky zeptala své maminky, proč si stále myslí to, že bych to s ničím přeháněla.

Miluji tmavé brýle.

Ale když jsem potom řekla mamince, že jsem si pořídila úplně nové brýle a s nimi také elegantní pouzdro na brýle, tak tohle mamince vůbec nevadilo. A ihned jsem také věděla proč. Protože moje maminka je velká milovnice módních doplňků, a hlavně má ráda brýle. Protože i moje samotná maminka má doma asi čtyři pouzdra na brýle. A nejsou to jenom obyčejná pouzdra na brýle, které by koupila někde na tržnici. Má je z webové stránky luxbryle.cz, kde mají opravdu krásná pouzdra na brýle. Mně se opravdu líbí a když mi maminka ukazovala ty svoje pouzdra na brýle, tak jsem jenom žasla.

I brýle chtějí péči.

A pouzdra na brýle byly opravdu elegantní a krásné. Mně se tohle líbilo a já sama jsem si řekla, když mám ty drahé sluneční brýle a také potom brýle na čtení, tak bych také potřebovala nějaké kvalitní pouzdra a další obaly na brýle, aby se mi nepoškrábaly a neponičily. Protože mému bratrovi jednou spadly jeho drahé sluneční brýle na zem a samozřejmě, že to dopadlo všechno špatně. Bohužel ulomila se mu nožičkách a také mu praskl nosník. Takže všechno bylo bohužel špatně. A od té doby i bratr používá pouzdra na brýle. Věřte, že i klasické moderní pouzdro na brýle může uchránit vaše drahé a luxusní brýle. Nikdo přeci nechce rozbité brýle.