novinky
04.09.2015 - VWSKIP - plošinové váhy
– více se dozvíte zde
03.09.2015 - Silniční váhy do základu i nájezdové
– více se dozvíte zde
03.09.2015 - Jeřábové váhy až do 200 000 kg
– více se dozvíte zde

Silniční, mostové váhy

Naše firma Wasy spol. s. r. o. nabízí kompletní škálu vážící techniky - jsme specialisty na silniční, jeřábové, nápravové, plošinové a mostové váhy. Mostové váhy jsou určeny pro přesné vážení silničních vozidel a jejich nákladu. Modulární systém mostové váhy umožňuje navrhnout zákazníkovi nejoptimálnější řešení pro konkrétní požadavky a podmínky provozu v délce 6 až 24 m. Součástí dodávky může být prefabrikovaný základ umožňující rychlou montáž mostové váhy a snížení stavebních nákladů.

Jeřábové váhy

Jeřábové váhy jsou váhy pro přesné vážení hmotnosti ve visu. Robustní konstrukce vah a závěsných prvků jsou předpokladem vysoké odolnosti a spolehlivosti. Jeřábové váhy jsou nabízeny v obchodním i technologickém provedení. Dle provozu mohou být jeřábové váhy používány i v prostředí s vysokou teplotou, výbušném prostředí atd.

Nápravové váhy

Nápravové váhy jsou určeny ke zjišťování hmotnosti jednotlivých náprav silničních vozidel ve statickém i dynamickém režimu vážení. Zároveň je možné nápravové váhy využít pro stanovení celkové hmotnosti vozidel a souprav. Nápravové váhy mohou být zabudovány do komunikace, případně lze realizovat váhy mobilní, uložené na povrchu komunikace.

O naší firmě

Historie společnosti WASY, spol. s r.o. sahá až do roku 1993. Dva roky od založení firmy jsme se stali výhradním zástupcem amerického výrobce vážících systémů, společnosti Cardinal a Detecto. Od roku 2002 zastupujeme světového výrobce EHP, který je specialistou na jeřábové váhy. Rovněž jsme výhradním prodejcem společnosti AWM z Velké Británie dodávající na trh vysoce přesné nápravové váhy.

Zabýváme se prodejem profesionální vážící techniky, mezi kterou patří silniční váhy, průmyslové jeřábové váhy nebo zdravotnické váhy a mnoho dalších produktů. Součástí našich služeb je odborné poradenství, instalace a plný záruční i pozáruční servis. V pravidelných intervalech zároveň provádíme ověřování funkčnosti a cejchování vah. Prodejní nabídku zároveň plně přizpůsobíme Vaším konkrétním potřebám.

Vážící technika od Wasy spol. s r.o., především jeřábové a automobilové váhy slouží v průmyslu a zemědělství. Mostové váhy se hojně využívají ve stavebnictví, na skládkách a v odpadovém hospodářství. Specializované váhy dodáváme také do zdravotnictví nebo velkoobchodních skladů.WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany