Váhy silniční

Váhy silniční

Váhy silniční

Automobilové váhy se uplatňují především v zemědělství, stavebnictví, na skládkách nebo ve skladech sypkých materiálů. Mobilní silniční váhy jsou využívány také při silničních kontrolách. Hledáte-li prodej silničních vah za nejvýhodnější ceny, pak jste na správném místě. Na prodej automobilových vah se zaměřujeme více než 16 let.

V sortimentu naleznete silniční i mostové váhy. Pro snadnou instalaci doplňujeme prodej automobilových mostových vah prefabrikovanou železobetonovou konstrukcí v délce od 6 do 20 metrů. Modulární konstrukce se umísťuje pouze na zhutněné štěrkové lože bez nutnosti betonáže.

Na všech váhách je hmotnost snímána tenzometrickými snímači v analogovém nebo digitálním provedení. Jedním z kritérií výběru je také kvalita doprovodných služeb a servis silničních vah. Na veškerý sortiment poskytujeme plný servis automobilových vah. Síť vlastních techniků je schopna provést servis mostových vah do několika málo hodin.

WS-B

WS-B

Silniční váha WS-B je určena pro obchodní statické vážení. Vážní most je tvořen železobetonovou modulární konstrukcí a je dodáván v délce od 6 m do 20 m. Konstrukce mostu je navržena dle DIN 8119, snáší dlouhodobě vysoké zatížení.

WBCY

WBCY

Konstrukce silniční váhy se skládá z nosných profilů typu I a ze železobetonových panelů. Železné profily plní rovněž funkci bočních svodidel při pohybu vozidla přes váhu a zabraňují případnému pádu vozidla z váhy. Šířka váhy je 3 330 mm, výška pouze 270 mm.

WBC

WBC

Silniční váha je tvořena z prefabrikovaných železobetonových mostů a je vhodná pro nájezdové i úrovňové provedení. Betonové mosty zabezpečují vysokou stabilitu a odolnost proti povětrnostním podmínkám. Mosty jsou olemovány železným profilem tvaru U.

Modernizace starých vah

Modernizace starých vah

Důvodem pro rekonstrukci mechanické silniční váhy na váhu s elektronickou vyhodnocovací jednotku je v současnosti především získání zařízení se srovnatelnými technickými parametry jako u váhy nové za nižší cenu.

TRANSWEIGH

TRANSWEIGH

Silniční ocelová váha v nájezdovém provedení. Nadstandardní šíře váhy 3,3 m. Délka od 6 m až do 24 m. Lehká konstrukce, snadný přístup ke snímačům zatížení, snadné čištění. Maximální kapacita váhy od 30 t až do 80 t.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany