Software

Software

Vážící automatický software váhy je programové vybavení pro podporu evidence a kontroly technologie vážení na nejen automobilové váze. Konfigurace systému je tvořena jedním pracovištěm osobního počítače s registrační tiskárnou, které spolupracuje s vážícím zařízením. Tyto zařízení jsou napojeny na elektronickou váhu.

Software-Automobilová váha

Software-Automobilová váha

Je určen k evidenci a zpracování všech údajů spojených s vážením na automobilové váze. Provádí vážení, jeho evidenci, tisky a výstupy. Je vhodný pro lomy, pískovny, obalovny, výkupy surovin, skládky, obilní sila. Operační systém MS Windows.

WinDDE

WinDDE

Software určeno pouze pro indikátory Cardinal. Umožňuje přenos všech váhových dat až z dvaceti indikátorů Cardinal. Výstup do Excelu. Včetně zobrazení a výtisku dat i v grafech. WinDDE jsou k dispozici údaje tabulek, databází.

ScaleNET IDS

ScaleNET IDS

Cardinal ScaleNET IDS mobilní aplikace vám umožní používat váš mobilní telefon nebo tablet jako indikátor váhy. Vstup do 5-ti místného ID a emailu. Umožňuje uložit text nebo vážní lístek, který zahrnuje pořadové číslo, čas datum, tara, brutto a netto.

Pathway

Pathway

Mobilní aplikace Pathway poskytuje u silničních vah úložné ID dálkové ovládání. Pathway poskytuje všechny standardní funkce, skladové číslo propojené s hmotností. Tyto operace jsou prováděny obvykle na váhovém indikátoru.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany