Snímače zatížení

Snímače zatížení

Snímače zatížení, převod síly na elektrický signál jsou nezbytnou součástí každé elektronické váhy. Cardinal Scale je jedním z největších výrobců tenzometrických snímačů v USA. Cardinal nabízí širokou škálu snímačů od single pointu přes ohybové snímače až po tlakové snímače pro silniční, kolejové a zásobníkové váhy. Cardinal nabízí také hydraulické snímače.

LFB

LFB

Ohybový snímač zatížení LFB vyrobený v USA je má nízký profil a může být nainstalován přímo do váhy. Je velmi odolný prti excentrickým zatížením. Je speciálně vyrobený pro lehké až střední váhové aplikace, jako jsou například podlahové váhy.

TB

TB

Ohybový snímač Cardinal model TB vyrobený v USA je vyráběn pro střední až těžké vážní aplikace. Například plošinové váhy. Konstrukce z nerezové oceli nabízí sílu a ochranu před žíravým nebo korozivním prostředí.

SB

SB

Snímač zatížení model SB vyrobený v USA podporuje celou řádu vážních aplikací jako jsou například plošinové váhy s nízkým profilem, nádrže a násypky, závěsné a mnoho dalších vážících systémů.

CB6

CB6

Ohybový snímač Cardinal CB6 vyrobený v USA je vysoce výkoný a přesný pro použití v nízkých platformách s ohybovými základnami, závěsné váhy, násypky a různé lékařské a průmyslové vážní aplikace.

TSP

TSP

Jednobodový snímač sinle point model TSP vyrobený v USA je vysoce výkoný. Pro jeho nízký profil je lze použít v můstkových, závesných, počítacích vahách.  Tyto snímače jsou také vhodné ve zdravotnictví.

TSSP

TSSP

Speciální jednobodový snímač single point model TSSP vyrobený v USA je výkoný a nevyžaduje vysoké náklady. Je vhodný pro použití u stolních, můstkových a lékařských vah. Tyto snímače jsou nízkoprofilové a jsou vyrobeny z vysoce klvalitní oceli.

SCA

SCA

Snímač zatížení SCA vyrobený v USA je vysoce kapacitní kompresní snímač, který je ideální pro různé zatížení mobilních aplikací včetně automobilové váhy, kolejové váhy, nádrže a těžké vážní systémy.

Sestavy

Sestavy

Montážní sestavy se třemi, čtyřmi nebo šesti snímači zatížení stavitelnými nohami a propojovací, seřizovací box. Montžní sestavy se snímači CB6, LFB, TB i CB snímači zatížení Cardinal 3 000 dílků, kapacita od 200 kg do 50 000 kg

Digitální vážení  ICAN

Digitální vážení ICAN

Diagnostický a monitorovací systém Cardinal ICAN vyrobený v USA nabízí ideální přeměnu z analogového snímače na digitální buď u nových nebo pro dotačnou přeměnu. Diagnostika v reálném čase včetně zatížení snímačů.

B8D

B8D

Ohybový snímač Zemic B8D3 vyrobený v Číně. Rychlé a přesné vyhodnocení, vysoká ochrana IP67. Je vhodný pro paletové, plošinoové a malé zásobníkové váhy. Maximální kapacita snímače zatížení začíná na 250 kg a končí na 5 000 kg.

BM11

BM11

Ohybový snímač Zemic BM11 vyrobený v Číně. Rychlé a přesné vyhodnocení. Vysoká ochrana IP68.  Vhodné pro paletové váhy, plošinové váhy a malé zásobníkové váhy. Snímač je zaměnitelný s mnoha stejnými od jiných výrobců.

BM8D

BM8D

Ohybový snímač BM8D firmy Zemic vyrobený v Číne. Je vhodný pro střední až těžké váhové aplikace jako jsou například plošinové váhy, dávkovací váhy a násypky. Snímač BM8D je vyroben z nerezové oceli.

Propojovací box JB 06

Propojovací box JB 06

Propojovací, seřizovací box JB06 vyrobený v Číně. Speciálně pro váhy se 2 až 8 snímači zatížení. Je vyroben z litého hliníku. Možnost připojení snímače se 4 nebo 6 vodiči. Snadné seřizování každého snímače zvlášť.

Propojovací box nerezový JBSS

Propojovací box nerezový JBSS

Propojovací, seřizovací box JBSS je vyroben z nerezové oceli a odolává vlhkosti i agresivnímu prostředí. Je možné připojit 4 až 8 snímačů. Snímače mohou být čtyř žilové nebo šesti žilové. Snadné seřizování každého snímače samostatně.

BM3

BM3

Snímač Zemic BM3 vyrobený v Číně. Snímač ve tvarz Z je vyroben z vysoce kvaltní nerezové oceli. Společně s vysokým krytím IP68 představuje spolehlivé, rychlé a přesné vyhodnoocení váhových dat. Je vhodný pro zavěšení nebo násypky.

H8C

H8C

Ohybový snímač Zemic H8C vyrobený v Číně. Umožňuje rychlé a přesné vyhodnocení naměřených hodnot. Spolu s vysokým krytím IP68 je vhodný pro váhové alikace paletových, plošinových a zásobníkových vah.

BM14G4

BM14G4

Tlakový snímač zatížení model Zemic BM14G4 vyrobený v Číně. Je vhodný pro robustní vážící systémy jako jsou automobilové váhy, zásobníkové váhy i kolejové váhy. Snímač má zabudovanou ochranu proti přepětí.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany