Můstkové a balíkové váhy

Můstkové a balíkové váhy

Můstkové a balíkové váhy Cardinal jsou pevné a robustní konstrukce v nerezovém provedení s variabilní možností volby rozměru vážícího můstku i maximální kapacity váhy a dělá z těchto vah ideálního pomocníka pro Vaše potřeby.
Váhy je možné vybavit širokou škálou digitálních indikátorů s mnoha funkcemi od počítání kusů a jeho řízení, toleranční program a mnoho jiných dalších funkcí.

EB 190

EB 190

Můstková váha z kvalitní nerezové oceli včetně nerezového držáku indikátoru Cardinal 190. Indikátor odolává velkým teplotám, vlhku a tlakové vodě. Barevný displej 25 mm. Snáší vysoké teploty, páru i chemické prostředí.

EB 204

EB 204

Můstková váha EB204 vyrobená v USA. Spolu s ekonomicky výhodným indikátorem Cardinal 204 z kvalitní nerezové oceli včetně nerezového držáku indikátoru tvoří spolehlivou můstkovou váhu do méně agresivního prostředí. 

EB 205, 210

EB 205, 210

Můstková váha EB205, 210 kompletně vyrobená v USA. Nabízí kvalitní, rychlý a spolehliivý provoz pro mnoho vážících aplikací. Díky svému provedení nejen vážícího můstku, ale i indikátoru odolává těm nejtvrdším podmínkám.

VWSPS

VWSPS

Nová řada samostatných můstkových vah SPS je vyrobena ve Velké Británii. Je k dispozici v různých velikostech, různých kapacitách a různých stupňu krytí až po to nejvyšší možné krytí IP69K. Vysoká kvalita a přesné vážení i pro ty nejnáročnější.

EB

EB

Tento kvalitní samostatně dodávaný vážící můstek vyrobený v USA splňuje i ty nejvyšší nároky na kvalitu a spolehlivost za všech okolností. Ve vlhku, páře nebo i v tom nenáročnějším prostředí. Je vyroben z nerezové oceli.

FCS

FCS

Tyto můstkové váhy najdou uplatnění v skladech, restauracích, v poštovních provozech a také podnikových podatelnách. Jsou určeny pouze pro technologické vážící procesy. Pouze nerezové provedení zajišťuje dlouhodobou přesnost, rychlost a spolehlivost.

DR150, 400

DR150, 400

Detecto DR série vyrobené v USA. Ideální můstková, poštovní nebo skladová váha. DR série je určena pouze pro technologické vážící procesy. Uplatnění naleznou v podatelnách při vážení poštovních balíků nebo v restauraci při vážení sudů.

WASY, spol. s r. o. tel.:00420 323602657 wasy@ri.ipex.cz Rooseveltova 99, 251 01 Říčany